Yıkama Maliyeti

Bizimle çalışmaya başladığınız ilk günden itibaren, firmanızın kar maksimizasyonunu arttıracaksınız.

Nasıl mı?

İşletmecilik maliyetlerinin her geçen gün arttığı ülkemizde, dünyada yıllardır uygulanan ve ülkemizde hızla yaygınlaşan dışarıdan hizmet alma anlayışı da gelişmektedir.

Dışarıdan hizmet almak; işletmeler için daha ekonomik olmasının yanı sıra asli işlerine daha çok vakit ayırabilmelerini sağlamaktadır.

Çamaşır yıkama maliyetlerine baktığımızda birçok faktörden oluştuğunu görüyoruz. Elektrik, su, doğalgaz, personel, sigorta, yol, yemek, deterjan, amortisman, kullanılan alanın maliyeti ve diğer giderler gibi…

River Laundry olarak size tüm bu maliyetlerden %50 oranına yakın, tasarruf ve konuyla ilgili vakit kayıplarından kurtulmayı teklif ediyoruz.

2016 yılında kurulan işletmemiz, 1000m² üzerine kurulu yeni tesisimizde günlük ortalama 6 ton yıkama kapasitesiyle profesyonel deneyimli genç kadrosuyla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Fabrikamızda amacına uygun ekipman ile hareket edilerek, maliyetleriniz yarı yarıya düşürülmektedir.

Çamaşırınızın cinsine göre yapacağımız en doğru yıkama programıyla, kullandığımız ISO 9001 belgeli yıkama maddeleriyle yıkanması, ütülenmesi, gruplarına göre paketlenerek servisimizle sizlere ulaştırılması için 7 dün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Uygun koşullar, uygun ortam ve uygun fiyatlar ile yerinizde görüşerek bunları daha detaylı anlatmak isteriz?

River Laundry