Proses

                                      

River Laundry , çamaşırlarınızı iş yerinizden kendisi teslim alarak fabrikaya getirir. Bu andan itibaren yoğun ve titiz bir çalışma başlar. Türlerine göre ayrılan çamaşırlar, her biri son teknoloji  TOLON MARKA makinelerde işlem görür. Her işyerinin çamaşırı ayrı makinelerde yıkanır. Üniformalar için özel küçük makineler kullanılır, kesinlikle havlu ve diğer tekstillerle karıştırılmazlar.

Yıkama işlemindeki deterjan kullanımı kurulan otomatik dozajlama sistemiyle el değmeden yapılır. Böylece, her yıkama için standart sağlanmış olur.

Yıkama işleminden sonra havlular kurutmaya; diğer ürünler ise kendi biçimlerine göre özel olarak hazırlanmış ütülere yönlendirilir. Ürünlerin yıkanması kadar ütülenmesi ve katlanmasına da son derece özen gösteren RIVER LAUNDRY, toplu buharlı ütüler kullanarak yıpranmayı en aza indirip mükemmel ütüleme kalitesini garanti eder. Ütüleme işlemi sürerken, lekeli ürünler tespit edilirse tekrar özel işleme tabi tutulmak üzere hemen ayrıştırılırlar.

Kurutulan ve ütüleme işleminden geçirilen çamaşırlar, otomatik katlama makinelerinde düzgün biçimde katlanıp paketlenmek için hazır hale getirilir. Paketlenen ürünler teslim alındığı saatten en geç 24 saat sonra tamamen temizlenmiş bir şekilde alındığı yere servis edilir.