Hakkımızda

2016 yılında kurulan River Laundry; çamaşır yıkma sektöründe yeni bir firma olmasına karşın yüksek müşteri memnuniyetini yakalayabilmek için kaliteden ödün vermeden yapmış olduğu çalışmalarla kısa bir sürede bölgede laundry hizmetinde söz sahibi olmuştur. 

Genç ve girişimci profesyonel yönetim anlayışı ile kalitesini sizlere sunarak temel hedef oluşturan River Laundry hizmetini sağladığı firmaların bir departmanı gibi çalışmaktadır: Başta otelcilik sektörü olmak üzere Devremülk, Rezidans, Termal Kasaba, SPA Merkezi , Yurtlar, Restoran, Spor Salonları, Organizasyon firmaları gibi bir çok alana Laundry hizmetinde kişi ve kuruluşlara destek vermektedir. 

2016 Ocak ayında kurulan River Laundry bölgenin en büyük endüstriyel çamaşırhanesi olup 1 Temmuz 2019 yılı itibari ile Bolu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete geçirdiği bölgenin en büyük çamaşırhanesini açarak günlük 7.000 kg yıkama kapasitesine çıkmıştır.
Tüm alt yapısı kurulmuş tesisin 2020 yılı içerisinde ile 10.000 kg, 2021  yılı içersinde 12.000 kg yıkama kapasitesine sahip bir tesis olacaktır. 

KALİTE POLİTİKASI

•    Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, Kalite Yönetim Sistemi standartlarından taviz vermeden günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak hizmet kalitemizi yasal mevzuat şartlarına tam uyum sağlayarak sürekli iyileştirmek.
•    Tüm çalışanlarımızın gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerini ve işlerini geliştirmelerini sağlamak.
•    Müşterilerimiz ile iletişimden başlayarak, işin başından sonuna kadar sınırsız müşteri memnuniyetini ve bunun sürekliliğini sağlamak.
•    Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, hizmetlerimize katılımlarını sağlamak.
•    Yasal mevzuatlara, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardına ve ilgili diğer şartlara uygun hareket etmek.

River Laundry Çevre Duyarlılığı 

Faaliyette bulunduğumuz sektörün çevre sorunlarına hassas bir alan olduğunu biliyoruz. Sıcak su ve buhar vesilesiyle yüksek oranda enerji, özellikle doğal gaz tüketiyoruz. Yıkamaya uygun kalitede taze su ve tekstil kalitesini bozan su içersindeki elementleri OSMASİS Sistemi ile yok ederek tüketiyoruz. Önemli miktarda elektrik tüketiyoruz. Hizmetimizin gerektirdiği lojistik işlemler için mazot tüketiyoruz. Yıkama sırasında deterjan ve kimyasallar kullanıyor, bunları deşarj ediyoruz. Doğaya ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

Bu anlayışla Faaliyetlerimizin çevresel etkisini değerlendiriyoruz. Tüm yasal zorunluluklarımızı dikkatle takip ediyoruz. Bunun ötesinde etkilerimizi sürekli iyileştirmek için programlar yürütüyor, çalışmalar yapıyoruz.